Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Ne Yapacağımı Bilmiyorum Çaresizim Yardımcı Olursanız Sevinirim

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar.Foruma yeni kayıt oldum ve burada içimi dökmek istiyorum ve ne yapacağımı inanın bilmiyorum.Baya uzun olacak bundan dolayı okuyacak olanlara çok teşekkür ediyorum. Lise son öğrencisiyim ve 2 senedir başka bir okulda okuyorum. Bu okula geçtikten sonra sınıfta bir kıza karşı bir şeyler hissetmeye başladım ama sadece bir histi.

Daha önce de sevgilim hatta flörtüm bile olmamıştı

Aradan birkaç ay geçti ve ben yerimi değiştirerek o kızın önüne geçtim. Ancak ne ben konuşuyorum ne de o. Aramızdaki tek iletişim saat sorma ve bazı soruları çözmek falan. Daha sonra kızın da beni kestiğini farkettim ve içimde "ulan acaba?" gibisinden bir soru oldu. Ancak geçen sene kızla hiç konuşmadım ama o bana bakmaya beni kesmeye devam etti.

Sonra bu senenin başında hoşlandığım kızın otobüsle gittiğini farkettim ve bu otobüs benim evimden de geçiyordu. Kendi kendime hadi deneyeyim bi şansımı dedim ve ben de otobüsle gitmeye başladım. İlk gün bana neden burada bekliyorsun diye sordu bende otobüsü bekliyorum diyince aaa otobüsle mi geliyorsun dedi bi mutlu oldu. İlk başlarda hiç yüz vermedim hatta selamı bile o veriyordu ancak daha sonra artık durum canıma tak etmişti kızı istiyordum ama yapamıyordum (gerçi hala yapamadım ve daha sıkıntılı bir durum var :D). Bunu bir arkadaşıma anlattıktan sonra kıza karşı daha hızlı adımlar atmaya karar verdim ancak burdan sonra işler daha kötüye gitti. Hem kıza baya baya aşık olmuştum hem de kız bana soğuk yapmaya başladı. yanıma oturmuyor tek oturup müzik dinliyordu. Bi ara büyük bir hata mı bilmiyorum ama bir hamle yaptım ve kıza yarın senle önemli bir konuda konuşmam gerekiyor dedim. O da burdan söyle dedi ben de yüz yüze konuşmalıyız dedim o da ne söyleyeceksinki söyle de ben de bileyim falan diyince yarın duyarsın dedim ancak ordan fena bir şekilde kıvırdım ve kıza açılmadım. Daha fazla uzatmak istemiyorum ama kızla konuşurken ve yazışırken 3 kere kötü 1 kere iyi gidiyor tabiri caizse. Bazen mesajlarımı bile siliyor bazen görüldü atıyor bazen de cevap veriyor. Reel dede çoğu zaman ben ona bakmadan selam bile vermiyor geçen 1 kere vermişti onun dışında vermedi ya ben selam veriyorum ya da ona baktığımı anlayıp o bana selam veriyor.Ancak hala bana bakmaya ya da otobüsteyken benim olduğum taraflara bakmaya devam ediyor. Otobüste 8 9 kez kesişiyoruz. Ancak diğer taraftan son zamanlarda görüldüyü geçtim görüşürüz diyince sohbeti bile silmeye başladı hatta instagram storylerime bile bakmıyor artık sessize aldı sanırım. durum bu kadar kötü olunca bi de bu forumu keşfedince yazmak istedim. Eğer isterseniz devamını da anlatırım hatta yazışmaları da atabilirim isterseniz çok daha uzar anlatmak istediğim çok şey var çok uzun sürer ama uzatmak istemiyorum dediğim gibi ama sanırım yapılacak bütün yanlışları yaptım ve buradan eğer dönme imkanı varsa döndürmek istiyorum çünkü unutmak istesem de unutamıyorum kızı. Yardım ederseniz çok sevinirim çünkü çok çaresiz hissediyorum kendimi

Yazım yanlışları ve anlama hataları olabilir ondan dolayı da özür diliyorum şimdiden

Son düzenleme:
Senin durumun için 3 Cilt kadar kitap vermeliyiz.
Farkındayım maalesef :( ne yapacağımı bilmiyorum işte bir gün çok iyi oluyor bir gün hatta birkaç gün kötü oluyor böyle olunca kitlenip kalıyorum nasıl çözeceğimi de bilmiyorum yardımın dokunursa çok mutlu olurum.

Yani bazen iyi bir konu açmak istiyorum hobilerini de biliyorum kızın ama muhabbet ilerlemez korkusuyla konuşamıyorum özellikle WhatsApp'tan. Reelden konuşayım diyince de sonradan aklıma geliyor o an konuşamıyorum.

Yazmam için de bir bahane bulup yazmam gerekiyor orada da batırıyorum tabiri caizse. Kafamı rahatlatıp bi bahane bulmadan konuşmak isteyince de işte tersler korkusu oluyor öyle olunca da bahane olmadan yazamıyorum. Reelde sohbeti ilerleteyim diyorum hobilerinden giriyorum ama işte soğuk yapınca da pek konuşmak istemez bir tavır alınca da konuşamıyorum hevesim kaçıyor sinirim bozuluyor.

Son düzenleme:
Olm next diyecem de bir dahakinde de aynısını yapacaksın. Burada en mantıklı hamle next ve buralardaki bilgileri okuyup pua okuyup red pill okuyup kız konsıında kendini geliştirmek. Aşk diye bir şey yoktur

Olm next diyecem de bir dahakinde de aynısını yapacaksın. Burada en mantıklı hamle next ve buralardaki bilgileri okuyup pua okuyup red pill okuyup kız konsıında kendini geliştirmek. Aşk diye bir şey yoktur
En mantıklısı bu aslında biraz konuları araştırdım gayet hepsi yapabileceğim şeyler gibi duruyor çünkü bu kızla da konuşurken öyle çok heyecan yoktu rahat konuşuyordum yani. Peki bu kızla olma ihtimali var mı ayrıca bahsetmeyi unuttum kıza çok resmi davrandım bu 2 yıllık süreçte bu da hatalarımdan biri olabilir sanırsam. Eğer oluru yoksa next yaparım ama varsa oluru denemek istiyorum şansımı. Bakalım

Tüm ilgiyi bir kerede kes. Ne kadar iletişimin olduğu ortam varsa onu oradan çıkar.

En mantıklısı bu aslında biraz konuları araştırdım gayet hepsi yapabileceğim şeyler gibi duruyor çünkü bu kızla da konuşurken öyle çok heyecan yoktu rahat konuşuyordum yani. Peki bu kızla olma ihtimali var mı ayrıca bahsetmeyi unuttum kıza çok resmi davrandım bu 2 yıllık süreçte bu da hatalarımdan biri olabilir sanırsam. Eğer oluru yoksa next yaparım ama varsa oluru denemek istiyorum şansımı. Bakalım
Kanka bir sürü hatan var nasıl sayayım. 1- gereksiz ilgi gösterirsin şutlanırsın. 2-aşırı değer verirsin şutlanırsın. 3- onsuz olmaz gibi davranırsın şı an yaptığın gibi şutlanırsın. Kız seni kaybedeceğinden korkmuyorsa yedeklere girmişsindir. O dediklerimi özümse ne demek istedğimi hataları anlayacaksın. Yapabileceğim deme yap.

Kanka bir sürü hatan var nasıl sayayım. 1- gereksiz ilgi gösterirsin şutlanırsın. 2-aşırı değer verirsin şutlanırsın. 3- onsuz olmaz gibi davranırsın şı an yaptığın gibi şutlanırsın. Kız seni kaybedeceğinden korkmuyorsa yedeklere girmişsindir. O dediklerimi özümse ne demek istedğimi hataları anlayacaksın. Yapabileceğim deme yap.
Hepsini yapmışım :D bakalım forumu biraz araştırayım

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8