• Forum kurallarına uymayan, paylaşımlara saldırır nitelikte yorum yapan, hakaret ederek konuşan üyeler forumdan uzaklaştırılmaktadır. Uygunsuz davranışlar sergileyen üyeleri Rapor butonuna tıklayarak bizlere bildirebilirsiniz.

Oyunun Önemli Kısmı- Kino

maliblue

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Katılım
16 Eylül 2018
Mesajlar
153
Yaş
18
Şehir
Gaziantep
Kino oyununuzun başından, yatağa kadar giden süreçte size yardım edecek en önemli unsurlardan biridir. Terminolojide kino=kinesthetics=dokunmak,fiziksel temas olarak geçer.
Bir kadına dokunmak ona güçlü sinyaller gönderir. Ona kendinize güvendiğinizi ve rahat olduğunuzu söyler. Onu ''korkmasına gerek olmadığını'' söyler. Fizikselliğin hayatın doğal ve normal bir parçası olduğunu söyler. Doğru fiziksel temas her canlı arasında güven oluşturur. Bütün bunlar da başka bir fayda sağlar: Kadını açar! Evet, kinoyla kadının kapıları size açılır. Kadınlar kendine güvenen ve sakin erkekler tarafından dokunulmaktan hoşlanırlar. Ayrıca doğru fiziksel temas her canlı arasında güven oluşturur. Eğer düzgün şekilde kino yapmazsanız kendinizi FriendZone'da bulursunuz.

Şimdi gelelim Kino'nun temel prensiplerine,

Güven ve Netlik:
Kino yaparken tedirgin olmamalısınız, kararsız olmamalısınız. Ne yaptığınız hakkında asla belirsiz veya net görünmemelisiniz. İster sarılmak olsun,ister dizindeki eliniz olsun, ister aldığınız bir öpücük olsun. Ne olursa olsun her şey doğal bir şekilde işliyormuş gibi görünmeli. Aklınızdaki son şey ise kızın yaptığınız kino'dan rahatsız olup reddetmesi olsun. Son madde yapacağınız kino'dan vazgeçmenize neden olabilir yoksa.

Bilinçli Yaklaşım: Bazen kadınlar siz onlara Kino yapın diye çıldırmazlar. Kızın yaptığınız kinodan rahatsız olduğunu belirtmesi veya söylemesi halinde kasten geri adım atın. Sakın ha korkup,karamsarlığa kapılıp vazgeçmeyin. Siz kino yaparak kızın konfor alanını değiştirdiniz. Rahatsız olma sebebi ''henüz hazır olmaması''dır ;)

İki ileri,bir geri: Hani dedim ya, kino tamamen doğal görünmeli diye. Bunun için kinoyu düzensiz yapmak çokomellidir. Ona istediği şekilde veya onay verdiği şekilde dokunuyorsanız devam edin... sonra durun! 3-4 dakika sonra bir adım daha ileri gidin. Bu rutine erken başlamak karşılaşacağınız ''son dakika muhalefeti'' direncini azaltır. Fakat daha da önemlisi kızda sağlam bi düşünce oluşur. Elinizin dizinde olmasından hoşlanıyorsa ve siz onu ondan alırsanız (geri çekilirseniz) ''bundan hoşlandım daha fazlasını istiyorum'' diye düşünür. Bu geri çekilmeler sizin bir sonraki adımı atmanızı kolaylaştırır.

Dokunuş: Dokunuşunuz hafif ve tüy gibi olmalı. Örneğin elinizi dizine atıyorsanız atmakla kalmayın. Üstünde gezdirin,parmak ucunuzla şekiller çizerek gıdıklayın,parmağınızla vurun gıcık bir şeyler söyleyince cimcikleyin yani demem odur ki fazlasıyla değişken olsun.

Pekiii oyunun aşamalarında nasıl kullanacağız bu kino'yu? Seviyeleri nasıl olacak?

Başlangıç Düzeyi Kino: Kinoya ne kadar erken başlarsanız o kadar iyi demiştim. Bir kızla ilk buluştuğunuzda ona dokunma konusunda rahat biri olduğunuzu göstermelisiniz. Eğer aranızda biraz sıcaklık varsa ilk temasınız sarılma olabilir. Yaşadığınız yere göre kızların zihniyetleri değişiyor. Yaşadığınız yerin toplumunun tepkilerini biliyorsunuzdur az çok. Sarılmak çok masumdur çünkü ''arkadaşçadır''. Sarılır mısınız tokalaşır mısınız onu siz belirleyin artık ama fiziksel temas olmalı! Beden dili önemli diyoruz,konuşurken vücudunuzu da kullanın diyoruz. İşte size bunun faydasını göreceğiniz bir yer daha. Konuşurken vurgulamak istediğiniz bir yerde kızın koluna hafifçe dokunabilirsiniz, yürürken gideceğiniz yere doğru belinden hafifçe tutup yönlendirebilirsiniz, kafede oturacağınız yeri gösterirken ''şöyle geçelim'' diyip dokunabilirsiniz, El falı(öğ-re-nin!), yüz okuma,yüzük rutini zart zurt şeylerde dokunabilirsiniz. Yani biraz düşününce karşınıza kino yapmak için çok fırsat çıkacak. Ama dediğim gibi bu doğal bir şeymiş gibi yapın,tedirgin olmadan!

Orta Düzey Kino: Diyelim artık kızla aranızdaki seviye ilerledi, ilk andan beri de kino yapıyorsunuz. Artık bir üst düzeyde kino yapabilirsiniz. Orta düzey kino, kızın cinsel olmayan ama çok da ön planda olmayan yerlerine dokunmayla olur. Ne diyorsun la maliblue? Demeden söyleyeyim. Örneğin dize eli koymak bir orta düzey kinodur. Öğüt verirken dayılar gibi diz kapağının üstüne değil, diz kapağından yukarıya elinizi koyacaksınız. Fazla yukarı çıkarsanız ters tepki yersiniz dikkat edin. Sadece diz değil,bel ile kalça arasındaki ince yer,dirsekleri,kolların iç tarafı,yanak,boyun gibi yerler de orta düzey kinoya girer. Buraları da okşayabilir,dokunabilirsiniz. Ayrıca hafif masum yanaktan öpücükler de bu kinoya girer.

Hatırlatalım: Kino yaparken red yiyebilirsiniz. Bu sizin şevkinizi kırmasın.Kız size ''henüz değil'' mesajı veriyor. Ayrıca Kinoda iyi olan PUA'lar bilir ki, kızı konfor alanının dışına itip,geri çekilmeleri bir sonraki adımı atmalarında onlara çok fayda sağlar. Her adımda ileri!!

Üst Düzey-Baştan Çıkarıcı Kino: Bunu pek açıklamaya gerek yok. İlişkiniz yeterince ilerlediğinde cinsel bölgelere yaptığınız dokunuşlarla işleri daha cinsel bir düzeye getiriyorsunuz. Baştan beri iki ileri bir geri yaparak buraya kadar yükselirseniz sonunda iyi bir iş çıkarırsınız. Ha bir de, bu seviyeye ilk kez ulaşılmışsa ve s*ks yapamayacağınız bir ortamdaysanız o kadar yükselmeyin. Çünkü sonraki buluşmanızda s*ks ihtimali olduğu için ortam gergin olacaktır.Bunun sonucunda da ''son dakika muhalefeti'' doğacaktır, baştan çıkarma zorlaşacaktır yani.

Kino'yu iyi öğrenin, farkı görün :)

A presto amici!
 
Üst