Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Özgüvenimin düşmesi

Merhaba arkadaşlar direk konuya gireceğim , yaşım 21 56 kg yım boy 167 kemiklerim çok ince bilek kısmı 15 cm benden 15 cm boyu kısa olanların bile bilekleri benimkinden kalın bunu acayip kafaya takmaya başladım internette araştırıyorum bu yaştan sonra kemikte değişme olmaz yazıyor, özgüvenim çok düştü yardımcı olur musunuz ?

Güçlü yönlerine odaklan zaten herkes seni daha da aşağıya çekmek için güçsüz yönlerine odaklanıyor.

YA OLUM 21 YAŞINDASIN DERDİN DÜNYAYI GEZMEK OLSUN DERDİN PARA KAZANMAYI ÖĞRENMEK OLSUN YOK BOYUM KISA YOK BİLEĞİ İNCE LAN HARBİ ÜZÜLÜYORUM SİZE AMK. HERŞEYDEN ÖNCE KENDİN İÇİN YAŞAMAYI ÖĞREN KENDİNİ OLDUĞUN GİBİ SEVMEYİ ÖĞREN MÜKEMMEL BİR BEDENİN VE BEYNİN VAR KULLAN BUNLARI CAHİL ÖLME.

Psikoloji 1.sinifim yabancı dilimi geliştiriyorum , bol bol kitap okuyorum , farklı şeyler öğreniyorum , düzenli spor yapıyorum , boksla ilgileniyorum , çevrendekiler beni zeki biliyor ama kemiklerimin ince olması beni çok üzmeye başladı yok mu bunun çaresi beyler ?

Psikoloji 1.sinifim yabancı dilimi geliştiriyorum , bol bol kitap okuyorum , farklı şeyler öğreniyorum , düzenli spor yapıyorum , boksla ilgileniyorum , çevrendekiler beni zeki biliyor ama kemiklerimin ince olması beni çok üzmeye başladı yok mu bunun çaresi beyler ?
Çevrendekiler senin zeki olduğunu bilmekle hata yapıyor.

Değiştiremeyeceğin şeylere üzülmek yerine o açığını örtecek bir değişiklik yapabilirsin. Mesela 56 kilo baya düşük bir kilo. Tabi spor yapıyorum demek çok genel bir kavram, ağırlık antrenmanları yapıyorsan beslenmeyle destekleyerek kas kütleni artırabilir ve sağlıklı vücut ağırlığı artışı ile kemiklerinin inceliğini gözardı etmeyi sağlayabilirsin.

Merhaba arkadaşlar direk konuya gireceğim , yaşım 21 56 kg yım boy 167 kemiklerim çok ince bilek kısmı 15 cm benden 15 cm boyu kısa olanların bile bilekleri benimkinden kalın bunu acayip kafaya takmaya başladım internette araştırıyorum bu yaştan sonra kemikte değişme olmaz yazıyor, özgüvenim çok düştü yardımcı olur musunuz ?

Uzman doktorlarla görüştün mü bu konuyu?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8