Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Paranoyaklık nasıl atlatılır ?

Paranoyaklığı nasıl atlatabiliriz ? Mümkün bir şey mi

Psikolojik açıdan ne kadar güçlü olduğun, düşüncelerine ne kadar hükmettiğin çok önemli. Eğer bu dediklerim konusunda güçlük çekiyorsan, muhtemelen zar zor atlatırsın veyahut atlatamazsın. Ben telkin vererek bir çok psikolojik sorunumu çözdüm, mesela nefes dediklerinde nefessiz kalırdım. Oneitis bir bireydim, büyük bir travma yaşamıştım bir kız sayesinde. O travma sonrası sosyopati kendini üzerimde göstermeye başlamıştı, bu olay başta bana mükemmel bir durum gibi gelse de ilerlemeye başlayınca üstesinden gelmeliyim diye düşünmüştüm ve geldim. İsteyince yapamayacağın hiç bir şey yok, bunu pek inandırıcı bulmazdım ama sahiden öyle. Umarım demek istediğimi anlamışsındır.

Hinceus'tan esenlikler.

Psikolojik açıdan ne kadar güçlü olduğun, düşüncelerine ne kadar hükmettiğin çok önemli. Eğer bu dediklerim konusunda güçlük çekiyorsan, muhtemelen zar zor atlatırsın veyahut atlatamazsın. Ben telkin vererek bir çok psikolojik sorunumu çözdüm, mesela nefes dediklerinde nefessiz kalırdım. Oneitis bir bireydim, büyük bir travma yaşamıştım bir kız sayesinde. O travma sonrası sosyopati kendini üzerimde göstermeye başlamıştı, bu olay başta bana mükemmel bir durum gibi gelse de ilerlemeye başlayınca üstesinden gelmeliyim diye düşünmüştüm ve geldim. İsteyince yapamayacağın hiç bir şey yok, bunu pek inandırıcı bulmazdım ama sahiden öyle. Umarım demek istediğimi anlamışsındır.

Hinceus'tan esenlikler.
Arsivin guncellemesi tahminen ne zaman gibi biter dostum?

Arsivin guncellemesi tahminen ne zaman gibi biter dostum?
Bitti, arşiv linki dururken çoğu kişi tenezzül edip like bile atmamıştı. Link kalkar kalkmaz, yoğun bir istekle karşılaştım. Bu sebepten ötürü, herkesle paylaşmamaya karar verdim :)

Bence biraz güç ve hatta en önemlisi kendine güven meselesi
Paranoyaklık demişsin bir örnekle açıklayayım
Eskiden kendime güvenmezdim pek. Kız arkadaşım sosyal medyasından bir erkeği eklediği zaman hemen paranoyaklık yapıp tribe girerdim.
Oysa sadece basit bir arkadaşlık, kız bana bağlı beni seviyor zaten.
Lakin kendime güvenmediğim için hemen kafamda kurardım, sevgili olabilecekleri ihtimaline kadar düşünür kız arkadaşıma bunu söyler, kızardım
Ne kadar aptallık ediyormuşum, kıza da böyle gidersen onun gözündeki değerin düşüyor işte
işin özü kendine güveneceksin cyborg kardeş

Bence biraz güç ve hatta en önemlisi kendine güven meselesi
Paranoyaklık demişsin bir örnekle açıklayayım
Eskiden kendime güvenmezdim pek. Kız arkadaşım sosyal medyasından bir erkeği eklediği zaman hemen paranoyaklık yapıp tribe girerdim.
Oysa sadece basit bir arkadaşlık, kız bana bağlı beni seviyor zaten.
Lakin kendime güvenmediğim için hemen kafamda kurardım, sevgili olabilecekleri ihtimaline kadar düşünür kız arkadaşıma bunu söyler, kızardım
Ne kadar aptallık ediyormuşum, kıza da böyle gidersen onun gözündeki değerin düşüyor işte
işin özü kendine güveneceksin cyborg kardeş
Çok haklısın dediklerin gerçekten doğru br yerden başlamak lazım

kardeşim bende yaşıyorum tam 8 sene yaşadım,bu düşündüğün olayları tek tek al deftere yaz madde madde,ertesi gün güvendiğin birisini al kanka özel bir durum var bana yardımcı olur musun bunları çözemedim bunlar gerçek mi diye sorman yeterli dostum zaten bunların nedenini ve nasıl çözmen gerektiğini söyler sana

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8