Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

SAGY B7 Kızı Kaybetme Korkusu

Bak yaa, havaya konuştuk o kadar!
Hiç mi dinlemiyorsunuz gençler?
Rastlantı ile tanıştığın hatunu kazandın mı ki kaybetme korkusu sardı seni?
"Ne oldu ölü adam? Korktun mu?"
Hayatında uzandığın zaman tutamayacağın objeye yer vermek ne kadar mantıklı lan?
Bel bağlama kimseye.
Verdiğim akıldan ötürü aklımı yitirmedim, verdiğim taktiklerden ötürü performansımdan ödün vermedim hiç.
Bu durumda hanginiz beni evinde ağırlar da bana çay yapar ulan? Kullanın işte insanları. Kızı da kullan erkeği de ama kullanılmışlık hissi verme kimseye.
Kullanışlı değilse de yol ver gitsin. Öyle bir yol ver ki kullanışlı hale gelip geri dönsün.
Ben namus takılan bir kızla "orgazm" meselesini konuşuyordum. "Ne orgazmı ya? Azdın mı gerizekalı git başımdan!" dedi. Ben de "Kıvrak bir zeka bekliyordum, meğer düz bakış açısıymış seninki. Orgazm dediğin şey karşı cinsin üzerine çıkıp da mal gibi tepinmek değil sadece. Zihinsel orgazmdan bahsetmiştim. Neyse, siktir et ben arkadaşımla buluşacağım. Şarjım %89, yazamam. Konuşuruz sonra." demiştim. Bunun üzerine her mesajına görüldü verdim ama cevap vermedim. İşim olduğunu biliyordu, kendisini reddettiğimi düşünmedi bir kere bile. En sonunda da "Bana zihinsel orgazmı yaşatır mısın?" dedi. İşlerimi halledip zihinsel orgazmı yaşattığımda da bedensel orgazma dönüştü. Sonra gelsin kölelik devri.
Ben bu kızı hiçbir masa oyunundan kazanmadım, doğduğumda da görmedim. Sonradan tanıdım, sonradan konuştum. Kaybetme korkum yoktu ama o amcık ağızlının benim gibi bilge birine ihtiyacı vardı ve kaybetmekten korktu.
Kadın anatomisi okudum. Ben bir kadının yaşadığı orgazmın yalan yahut gerçek olduğunu anlarım. G noktasını hem içten hem de dıştan uyarabilirim. Öpüşürken boşalmasını sağlayabilirim. Teninin hangi noktasından uyarılacağını bir ya da iki defa yanıldıktan sonra bulurum. Kilometrelerce uzaktaki kızı sesimle yahut hayal gücümle tarif ettiğim fantezileri yazarak boşaltabilirim.
Hani TCMA'da My7'nin söylediği "Ben mükemmelim or*spu çocukları, siz kaybedersiniz" cümlesi var ya, bu hissiyatı taşı zihninde. Sen mükemmelsin, o yaklaşma üslubunu sınayan kaltak kaybeder! O kadar işte amınakoyum!
Birçok erkeğin tavlamak üzere kur yapıp da maymun olduğu kızın kulağındaki küpesini çıkarıp kulak memesinden tutup da çekmiştim. Fiziksel cezalandırmaydı bu. Kaybetmedim, aksine belirgin kurallarımı gösterdim. "Ben 'Eylül!' dediğimde cevap vereceksin" demesini bildim. Bunu yaparken "Dur be mal, napıyorsun?" deseydi "Küpene bakacağım, rahat dur 2 dakika" diyebilirdim. Alternatif yolların yoksa zaten başından sıçtın demektir.
Öyle bir cezalandır ki bu kaltakları, cezalandırma yöntemlerine hayran kalsınlar. Çok titiz ve çok naif bir kıza "Ayağımı ağzına sokar dudaklarını yırtarım senin!" demiştim. Gülmüştü fakat potansiyelimden korkmuştu ve yaptığı hatayı yapmamaya özen göstermişti.
Ayrıca sağda solda "Ben alfayım, döşüm gıllı" diyen tipleri biliyorsunuz, değil mi? Siklemeyin hiçbirini. Alayı beta amk. "Yaa krdş, kız yazıodu, siklemiodum, en sonunda siqtim ya xdé" diyen yavşağı da bir gün orta parmağımla öldüreceğim. Lan senin siktiğin kıza 40 tane olsa bir tanesini koklatmam, ne taktın da koluna neyin bilmişliğini gösteriyorsun? Senin siktiğin kız kendini hıyarla da tatmin edebilirdi. Gram zekanla ne şov yaptın da aldın aklını? Tövbe tövbe.
Her neyse, güzel kok, iyi görün, kendini iyi hisset. Sesini terbiye et, "Seni sikebilir miyim?" demeni istesinler senden.
Ulan az biraz zaman buldum bari değerlendireyim dedim amk. İyi geceler beyler.

Güzel...Gayet güzel lan :) Bak içerik dolu dolu,altyapıda ki gereksizlik okurken içinize işliyor gibi ama yazı bitince dolduruyor.Valla hem motivasyon hem mentalite kazanma yazılarının güzel örneklerinden birisi tebrikler.

Beyler bu adam sahtekar,Yazdıği yazı ömer faruk canatın facebookta kayıp kardeşlik grubundaki pdfi bu adama inanmayın kendisi yazmadı. O pdf 2017 yılında okudum.

Beyler bu adam sahtekar,Yazdıği yazı ömer faruk canatın facebookta kayıp kardeşlik grubundaki pdfi bu adama inanmayın kendisi yazmadı. O pdf 2017 yılında okudum.
bencede bu herifte bir gariplik var

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8