Sahil saha raporu

Kyder

Üye
Katılım
5 Haziran 2018
Mesajlar
523
Şehir
Bursa
Ders çıkarılması gereken birkaç olay anlatayım size dostlar.

Toplam 3 kişi; Red pill i bilen ve bilmeyen iki arkadaşla sahile geldim ikimiz TRP yi bilmeyen arkadaşa olayı anlattık vs amacımız da saha konuşma vs.

Bilen arkadaş(X diyeceğim) biraz utangaç.Bilmeyen arkadaşsa(Y diyelim) biraz yıkık fakat ego yok bu yüzden özgüven tamam.Ve ben sahaya can atan ama günlük hayatta uygulamak yerine saha için tarih belirleyip ava çıkan biriyim.

3ümüz sahildeyiz hedef arıyoruz derken X lavaboya gitti. Ben de dedim Y gel senle şu öndeki iki kıza gidelim. O da okey verdi gittik kızlara burlara ilk gelişimiz gidebilieceğimiz gezeceğimiz yer varmı tarzı muhabbeti açtık.Biri pozitif yaklaştı kız cepte diyorum ben, güzel bi konuşma döndü size katılalım birlikte gezeriz ,takılırıza getirdik muhabbeti diğer kız dışlanmış hissetmiş olsa gerek yok bizim başka planlarımız var falan dedi. Ve biz de görüşürüz diyerek uzaklaştık.

Gün içimde utangaç arkadaşın etkisiyle pek saha yapamadık ama o arkadaşı da yükselteceğiz kral bi adam normalde. Ama o özgüvensizlik belası sarmış.

Gelelim çıkardığım derslere
Ders 1: Dostlarım güzel kızların yanlarındaki amguardlara dikkat edin tüm planın içine sıçabilirler onları ufak ilgi gösterileriyle ödüllendirin.

Ders 2: RP ile yeni tanışan birini sahaya hemen çıkartırsanız 3 kızın yanına tek başına gidip hanımlar bizimle kafeye gelin tarzı diyaloglar duyabiliriz. Bu yüzden yeni tanışanlara yeterli bilgiyi verdikden sonra sahaya çıkartın.

Ders 3 : Dostlarım tüm cesaretinizi toplayın ve sahaya tek çıkın ve kendinize özeleştiri yapın saha için en faydalası bu arkadaş ortamı saha işini negatif etkileyebilir.

İmlayı kontrol etmedim yazım hataları için kusura bakmayın.

??

İyi forumlar dostlar...
 

bluevaws

Üye
Katılım
21 Mayıs 2018
Mesajlar
14
Şehir
İstanbul
Ders 1: İndirect yaklaşmak süreci uzatır ve gereksizdir. Niyetini önceden belli etmediğinde art niyet aranır. Ayrıca zaman kaybıdır. Yüzüne bir gülümseme kondurup "merhabaaa" demen ardından direkt gözleminden bahsetmen yararlı olabilir. Örneğin sarı mayo giydiyse "limonlu dondurmaya benziyorsun" gibi gibi.
Ders 2: Eğer ikili set açıyorsan hedefle ilk dakikalarda ilgilenme. Sadece sana engel olacak kişiye odaklan. Arada bir hedefe sataş. "Arkadaşın hep böyle sessiz midir?" gibi.
Ders 3: Konuşmayı ilgi çekici bir hale getirdikten sonra yani seviye yükseldikten sonra, zaman sınırlaması koy. Böylece onun gitme tuzağını sen kendin bozmuş olursun ve sosyal değerin artar. Ona asılan biri konumundana da düşmemiş olursun. "Sizinle kalıp akşama kadar sohbet etmek isterdim ama arkadaşım işemeye gitti 5 dakika zamanımız var" gibi ama bu cümleleri örnek olarak veriyorum birebir kullanırsan senin samimiyetini düşürür. O anla ilgili bir şeyler kullan.
Ders 4: Kızdan en az üç İLİ almadıysan yani satın alma derecelerini yükseltmediysen, onları bir yere davet etmemelisin yada numaralarını almak gibi adımlara geçmemelisin. Aşama aşama gitmen gerekiyor. Açılış > Çekicilik > Bağ Kurma > Flört > Sonuç
Ders 5:
Bu işi eğer ciddi ciddi yapacaksan önce kendine yatırım yapmalısın. Maalesef birkaç kitap, sitelerden birkaç makale senin için yeterli olmayacaktır. İç oyununu yeterince geliştirmeden sahada aktif set açmanı önermem. (özgüven için bile.)
Ders 6: Oyunu bilmeyenler senin seviyeni düşürür. Oyunu bilenler seviyeni yükseltir. Belki sen iyi niyetle onların da bir şeyler öğrenmesini istiyorsun ama kendine faydası olmayan birine sen faydalı olamazsın. Bu tür kişiler sendeki bilgiyi sünger gibi çekerler, bazen yersiz eleştirirler, bazen motivasyonunu düşürürler. Kimse seni sandığın kadar önemsemiyor bu yüzden oyununu geliştirmek istiyorsan bu konuda bencil olmalısın. Dediğim gibi olabildiğince bilen insanlarla takıl. Onlara kendini sevdirirsen zaten sana yardımcı olurlar.
 
Son düzenleme:
Üst