Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Set açmada boy sıkıntısı

boyu yüksek gösteren ayak tabanlıkları var 3-5-7 cmlik falan ayakkabının içine yerleştirip takılıyosun onlardan alabilirsin ucuz zaten 30 40 tl bir şey ileri de paran olduğu zaman da ameliyat olursun aynı problem bende de var 18 yas 169 ameliyat olmayı düşünüyorum

Boy açığını farklı bir yönünle kapatabilirsin mizah olur hitabet olur buna en büyük örnek Kevin Hart,adam 1.57 ama yer aldığı filmler olsun yaptığı stand-up lar olsun hatti hesabı yok,hitabet ve mizah bence en büyük anahtarlardan biri böyle konularda

boyu yüksek gösteren ayak tabanlıkları var 3-5-7 cmlik falan ayakkabının içine yerleştirip takılıyosun onlardan alabilirsin ucuz zaten 30 40 tl bir şey ileri de paran olduğu zaman da ameliyat olursun aynı problem bende de var 18 yas 169 ameliyat olmayı düşünüyorum
Ameliyatta sıkıntı çıkar mı ki

Boy açığını farklı bir yönünle kapatabilirsin mizah olur hitabet olur buna en büyük örnek Kevin Hart,adam 1.57 ama yer aldığı filmler olsun yaptığı stand-up lar olsun hatti hesabı yok,hitabet ve mizah bence en büyük anahtarlardan biri böyle konularda
Sihirbazlık öğrenmek ve stand UP yapmak için araştırmalar yapmaya başladım. Ancak çok yavaş ilerliyorum nasıl olacaksa

Kendi boyunu ön plana çıkar onu gücün olarak kullan. Kızlara esprili yaklaş. Hey seni duyamıyorum bana doğru biraz eğilmen gerek gibi.
Bir de seni kısa gordukleri için zararsız algilayacaklar sen de bunu kendi çıkarına kullan güveni baştan yaratmis oluyorsun sen tavlamak yerine onu güldürmek ve küstahlık yapmaya bak ki farkını ortaya koy. Stilini de düzeltmeye bak farklılık ortaya koy.

Kendi boyunu ön plana çıkar onu gücün olarak kullan. Kızlara esprili yaklaş. Hey seni duyamıyorum bana doğru biraz eğilmen gerek gibi.
Bir de seni kısa gordukleri için zararsız algilayacaklar sen de bunu kendi çıkarına kullan güveni baştan yaratmis oluyorsun sen tavlamak yerine onu güldürmek ve küstahlık yapmaya bak ki farkını ortaya koy. Stilini de düzeltmeye bak farklılık ortaya koy.
Ahaha ya olm çok iyisiniz ha. Ben niye bu yaşıma kadar saf salak geldim anlamadım aq

Aslında bana lazım olan şey sosyal zeka. Bu zamana kadar kimseyle arkadaşlık kurmadım herhangi bir muhabbetim de olmadı kimseyle. Dolayısıyla sosyal zekam diplerde. Geçen çalıştığım yere biri gelmişti. Çay verirken kaç yaşındasın fln dedi (hafif sakallıyım o zamanda 3gün önce fln kesmiştim belli oluyordu) seni görünce psikolojim bozuluyor flaan demişti o an bişey diyemedim aq. Kendisine baksan 1.70 boy ama 100-110 arası Bi kilosu var. Bi sesli sohbetler iyi giderdi

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8