Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sınava Çalışmak

Gerçekten basketbolcu olmak istiyor olsaydın tereddüt etmez hayalinin peşinden koşardın.

Kim olduğunu bil. Kendini tanı ve ne konuda iyi olduğuna emin ol.
Ne istediğini bil. Basketbolu parası için mi istiyorsun yoksa gerçekten seviyor musun?
Neyi hak ettiğini bil. Sen gerçekten de herkesin izleyip tezahürat edeceği birisi misin?
Ve asla daha azıyla yetinme... Artık emin olduysan okul için vakit kaybetmek yerine kapı kapı kulüp gezebilirsin.

Gerçekten basketbolcu olmak istiyor olsaydın tereddüt etmez hayalinin peşinden koşardın.

Ne istediğini bil. Basketbolu parası için mi istiyorsun yoksa gerçekten seviyor musun?
Neyi hak ettiğini bil. Sen gerçekten de herkesin izleyip tezahürat edeceği birisi misin?
Ve asla daha azıyla yetinme... Artık emin olduysan okul için vakit kaybetmek yerine kapı kapı kulüp gezebilirsin.

Bu yazdıkların beni etkiledi cidden basketbolcu mu olmak istiyorum arada kaldım eğer çok isteseydim evet derdim ama evet diyemedim belki de içimden bir ses beni engelledi ne yani bu mu olacaksın hedefin cidden bu mu diye düşündürdü

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8