Sizce bu kitabı almalımıyım?

Katılım
4 Nisan 2018
Mesajlar
371
Şehir
İçel
Konusu çok ilgimi çekti kitap 25 -30TL civarı birşey kapağıda şöyle
Neden çocukluğumuzda zamanı daha uzunmuş gibi hissediyoruz? Araba kazası yaptığınızda gerçekten zaman yavaşlıyor mu?

Yapacağımız şeylerin miktarı çok fazla olduğunda nasıl oluyor da daha verimli çalışıyoruz? Ve elimizde bol bol zaman varken neden hiçbir işi bitiremiyoruz?

İçimizde bir saat var mı gerçekten? Nasıl bir bilgisayar gibi saatleri, dakikaları, saniyeleri ve hatta günleri sayıyoruz? Bu saate sahipsek ona ne kadar güvenebiliriz?

Zaman diye bir şey var mı, yoksa zihnimizin bize oynadığı bir oyundan mı ibaret? Nörolojik açıdan zaman nasıl işliyor? Beynimiz bunu nasıl algılıyor?

Zamanı hızlandırmamız mümkün mü? Ya da yavaşlatmamız, durdurmamız ve hatta tersine çevirmemiz? Mesela bunları okumadan hemen öncesine geri dönebilir misiniz?

ZAMAN NASIL VE NEDEN AKAR?

Kaliteli araştırmalar doğru soruları sorarak başlar. Alan Burdick, Zaman Neden Akar kitabına çok önemli sorularla başlıyor ve okuyucularını bilimsel açıdan doyurucu ve keyifli bir yolculuğa çıkarıyor.unnamed.jpgKısacası bu fiyata daha iyi önerdiğiniz bir kitap varmi bu fiyata 2 kitap alınabilir yoksa değermi
 
Son düzenleme:

mitch

Üye
Katılım
10 Nisan 2018
Mesajlar
271
Şehir
Antalya
iktidar sahibi olmanın 48 yasası kitabını okumalısın.
 

mihsekersi

Üye
Katılım
27 Nisan 2018
Mesajlar
691
Yaş
19
Şehir
İstanbul
iktidarın pdfsi var bende. eve geçince atarım istersen. ayriyetten istanbul pendikte çok denk geliyor bana. insanlar yere halı seriyor üstüne ellerindeki kitapları koyuyorlar. her kitap 5 tl. baya denk geliyorum. geçen 4 kitabı 10 tlye aldım. bu forumun konularıyla alakasızdı ama benim ilgi türümden kitaplardı.
 
Üst