Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sizin için gelişim nedir? Gelişimini tamamladığına emin misin?

Merhabalar, Senin için gelişim nedir ve bir insanın gelişimini tamamladığını nasıl anlarsın? 1000 tane kitap okuduğunda mı? Yoksa genel kültür seviyesini arşa çıktığında mı? Umarım artık herkes kadınlar için değil hedeflerimiz için kendimizi bir şeyler katmanımızın farkındadır.

Peki ya sen kendine bir şeyler katmak için neler yapıyorsun?

spor yapıyorum. cild bakımı yapıyorum. yeni dil öğreniyorum. kendimi mutlu edicek aktivitelerde bulunuyorum günümü dolu geçirmeye çalışıyorum. yeni insanlarla tanıışıyorum,tanıştırıyorum.genel kültür kasmıyorum karşımdaki veya çevremdeki insanlarla konuşabileceğim şeyler sadece instagram memeleri,espiriler hayatımda hiçbir zaman genel kültüre ihtiyaç duymadım anlaşılan çevremi değiştirmem lazım. gerçi esenyurtta kimle genel kültür konuşulur bilemem :)

Daygame yapıyorum; sosyal ilişkilerimi geliştirmek için(numara alamadım);

Workout yapıyorum ve gym'e gidiyorum (ikisini aynı anda yapabiliyorsun. Calesthenics'i araştırmanızı öneririm); fiziksel olarak güçlü ve karşı cinse çekici görünmek için;

Rusça öğreniyorum; bu da çevremi geliştirmek için ayriyeten rus kızları çok güzel oluyor ya, onları tavlamak için. Burada ekmeğini yemesem de Türkiye'de rus turist çok diye biliyorum.

İngilizce kitap ve rusça hikâyeler okuyorum; öğrendiğim dili tekrar edip geliştirmek için.

Meditasyon yapıyorum; henüz (3 aydır yapıyorum) pek faydasının farkına varamadım, ama irade güçlendirmek için öneriyorlar.

Programlama da öğreniyordum ama imkansızlık nedeniyle ara verdim.

spor yapıyorum. cild bakımı yapıyorum. yeni dil öğreniyorum. kendimi mutlu edicek aktivitelerde bulunuyorum günümü dolu geçirmeye çalışıyorum. yeni insanlarla tanıışıyorum,tanıştırıyorum.genel kültür kasmıyorum karşımdaki veya çevremdeki insanlarla konuşabileceğim şeyler sadece instagram memeleri,espiriler hayatımda hiçbir zaman genel kültüre ihtiyaç duymadım anlaşılan çevremi değiştirmem lazım. gerçi esenyurtta kimle genel kültür konuşulur bilemem :)
Esenyurtun neresindesin

Daygame yapıyorum; sosyal ilişkilerimi geliştirmek için(numara alamadım);

Workout yapıyorum ve gym'e gidiyorum (ikisini aynı anda yapabiliyorsun. Calesthenics'i araştırmanızı öneririm); fiziksel olarak güçlü ve karşı cinse çekici görünmek için;

Rusça öğreniyorum; bu da çevremi geliştirmek için ayriyeten rus kızları çok güzel oluyor ya, onları tavlamak için. Burada ekmeğini yemesem de Türkiye'de rus turist çok diye biliyorum.

İngilizce kitap ve rusça hikâyeler okuyorum; öğrendiğim dili tekrar edip geliştirmek için.

Meditasyon yapıyorum; henüz (3 aydır yapıyorum) pek faydasının farkına varamadım, ama irade güçlendirmek için öneriyorlar.

Programlama da öğreniyordum ama imkansızlık nedeniyle ara verdim.

Dil öğrenmek şu an ülkemizdeki en önemli etken olduğunun farkında olman güzel ama kadınlar için yapman ilerde enerjini çabuk bitirebilir. Fakat ''Hatice değil, Netice önemli'' dil öğrenmemiz gerekiyor. Süpersin calisthenics öğrenmeyi çok istiyordum ama omzumdan ameliyat oldum biraz daha iyileşince bende başlamayı düşünüyorum.

Son düzenleme:

En azından eksiğinin farkındasın (Kültürlenmek) şu an karşına kendini geliştirmeye, Sapyoseksüel biri çıkmadığını düşünüyorum. Genel kültür hayatımızın her yerinde lazım diye düşünüyorum. Haluk Tatar'ın genel kültür videosunu göz atabilirsin.

Dil öğrenmek şu an ülkemizdeki en önemli etken olduğunun farkında olman güzel ama kadınlar için yapman ilerde enerjini çabuk bitirebilir. Fakat ''Hatice değil, Netice önemli'' dil öğrenmemiz gerekiyor. Süpersin calisthenics öğrenmeyi çok istiyordum ama omzumdan ameliyat oldum biraz daha iyileşince bende başlamayı düşünüyorum.
Aslında akademik rusça değil de sokak rusça'sı öğrenmek amacım. Kızlarla da normalden biraz üst level rusça ile konuşursam şu anki durumundan daha avantajlı olurum. Hem çevrem de genişler. Öte yandan özel ders de verme fırsatım olur, kim bilir.
Geçmiş olsun! Evet ben de severek yapıyorum ne kadar ileri seviye hareketleri yapamasam da. Hızla ve sağlam gelişmek dileğiyle!

Gelişim bitmez bro her zaman öğrenilecek, kazanılacak yetenekler, başarılacak hedefler vardır. Asıl soru şu biz bu yolu yürümek istiyor muyuz? İstemiyor muyuz?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8