Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Soğuk Tavır ve Tartışma Konusunda Verebilir Misiniz?

Genelde kızlarla konuşurken soğuk tavırlarına çok takılıyorum. Aynı tavırları ben de karşıya tekrarlarsam bu kez sohbetin ilerleme şansı yok ama öte yandan da kendime saygısızlık etmiş hissediyorum. Örneğin napıyosun dediğimde "kahve içiyorum" yazıp da sen napıyosun diye sorulmazsa mesela bu rahatsız edici geliyor, mesajlaşmayi ben surdurmek zorundaymisim gibi. Ve bir de ne zaman bir kizla uzun uzun diyalogta olsam mutlaka bol bol tartisma hali yasadigimi goruyorum. Yani kimseye bu tarz durumları çene çalarak tartışmak da mantıklı değil. Bunlar için ne söyleyebilirsiniz?

Bu yüzden tartışmaya girmek değerini düşüren bişey. Yeterince ilgi çekemediğin anlamına da geliyor bu konuşmalar. Bolluk mentalitesini kavrayarak davranırsan böyle insanlar umrunda olmaz. Konuşma başlattın fakat devam ettirmek istemedi, şansını kaybetti. Tavsiyem böyle bir durumda görüldü atman. Başka biriyle konuşma başlatabilirsin. İlgi göstermiyor diye sinirlendiğini veya üzüldüğünü belli edersen daha çok sinirlenir, daha çok üzülürsün.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8