Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

teorik olarak güzel bir kadın bir şempanzeden daha az bir zekaya ihtiyaç duyar

Katılım
10 Nisan 2018
Mesajlar
111
Tepkime puanı
150
Şehir
Antalya
teorik olarak güzel bir kadın, bir şempanzeden daha az bir zekaya ihtiyaç duyar ve buna karşılık kimse onu topluma uymayan bir yaratık olarak değerlendirmez... olsa olsa, en geç 12 yaşına kadar, kadınların çoğu fahişe olmaya karar vermiştir. ya da başka bir deyişle, kendileri için, bir erkek seçip bütün işi onun yapmasını sağlamaktan oluşan bir gelecek tasarlamışlardır. buna karşılık erkeğin belli zamanlarda vajinasını kullanmasına göz yummaya hazırdır... .. elbette çeşitli dereceler, diplomalar alabilir. bunlar onun erkeklerin gözündeki piyasa değerini arttırır, çünkü erkekler, bir şeyleri ezbere bilen kadının, ayrıca erkekleri de tanıyıp anlayacağına inanır

-esther vilar

esther isimli şahıs bir kadındır ve kendi hemcinsleri olan kadınların doğasını yazdığı kitapta ifşa ediyor. bu kitabı en yakın zamanda alacağım.
bize hep kadınlar hakkında kadınlardan tavsiye almamamız söylendi fakat bu ablamızı ciddiye almakta fayda var diye düşünüyorum.
 
Katılım
1 Ağustos 2018
Mesajlar
96
Tepkime puanı
89
Şehir
Denizli
Paylaşımın için çok teşekkürler efendim.

İlgimi çekti boş vaktimde kitaba göz atıp elimdeki kitaplar bittikten sonra alabilirim ya da çok iyiyse hemen alacağım
 
Katılım
16 Temmuz 2018
Mesajlar
198
Tepkime puanı
161
Yaş
20
Şehir
Ankara
Güzel paylaşım hakkaten alınabilir kitaba benziyor reserved
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst