Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Türkiye de oyun daha mı zor?

Bence Türkiye de oyun çok zor hatta oyun yapılmıyor kız azcık güzel olsun kız atılan özelden mesaja görüldü bile atmıyor gerçek hayatta zaten daha kötü erkeklerimiz yüzünden o kadar Öz güvenliler ki o egolarının kırılması lazım buda güzel bir kızsa çok daha zor çünkü dediğim gibi kendini dünyanın en güzeli falan bile zannedebilir.
soracağım soru Egoyu kırmak için ne yapabiliriz ve Türkiye de oyun farklı işliyor mu bu anlattığım sebepten dolayı

Bence Türkiye de oyun çok zor hatta oyun yapılmıyor kız azcık güzel olsun kız atılan özelden mesaja görüldü bile atmıyor gerçek hayatta zaten daha kötü erkeklerimiz yüzünden o kadar Öz güvenliler ki o egolarının kırılması lazım buda güzel bir kızsa çok daha zor çünkü dediğim gibi kendini dünyanın en güzeli falan bile zannedebilir.
soracağım soru Egoyu kırmak için ne yapabiliriz ve Türkiye de oyun farklı işliyor mu bu anlattığım sebepten dolayı
Oyun zor değil senin cinsel pazar değerin düşük. Zamanında 10 üzerinden 3 tüm bir çok kızdan red yiyordum. Yavaş yavaş değerin artıkça red yemem azaldı.

Oyun önemli etmen senden bir kaç adım yüksekteki kızların radarına sokar mesala sen 3 sündür oyunu öğrenirsin 5 liklerin radarına girersin. Oyun sana +2 puan katar. Aslında oyunun fazla espirisi olmamasına rağmen önemli.

Türkiye'de farklı işleme sebebi Türk kızlarının egosunun yüksek olmasıdır. Güzel kız güzelliğini kullanarak çok rahat erkek elde edebilirken çirkin kız da güzel kızların bakmadığı erkekleri nasıl olsa bir şekilde elde edebileceğini düşünür. O yüzden bizim cinsel pazar değeri düşük olan kızlara dahi oyunu sağlam oynamamız gerekir. İşleyiş farkı budur.

Kötü oyun her yerde kötü oyundur. Kızlar egoist değildir sen eziksindir. Oyun zor,kolay olsaydı herkes yapardı avrupa veya batı tarafında kolay değil kolay olsaydı oyun bu ülkelerde cıkmazdı.

Oyun zor değil senin cinsel pazar değerin düşük. Zamanında 10 üzerinden 3 tüm bir çok kızdan red yiyordum. Yavaş yavaş değerin artıkça red yemem azaldı.

Oyun önemli etmen senden bir kaç adım yüksekteki kızların radarına sokar mesala sen 3 sündür oyunu öğrenirsin 5 liklerin radarına girersin. Oyun sana +2 puan katar. Aslında oyunun fazla espirisi olmamasına rağmen önemli.

senin yazılarını okudum ama cpd mi hâlâ nasıl hesaplayacağımı bilmiyorum attığın site ingilizce ona göre hesapladığımda 8 gibi oluyorum ama nedense öyle hissetmiyorum

Ben de oyunun zor olduğunu düşünüyordum. Yani tam anlamıyla batı oyununu Türkiye'de uygulamaya kalkarsak elbet zor. Sosyokültürel seviye olarak batıyı yaklaşık 100 yıl geriden takip ettiğimizi varsayarsak bu gayet doğaldır. Oyunu ülkeye koşullara ve anlık durumlara göre revize ederek oynarsak -kendi sentezimizi yaratırsak yani- olumlu dönüt toplama şansımız artar. Diğer arkadaşların da dediği gibi CPD nin artması sana artı puan kazandırır elbette bu aşikar ama oyunu da koşullarına göre oynaman gerekir.

Ülke şartlarında direkt açılışlarda numara istendiğinde kızlarımızın adeta hymenleri gibi numaralarını korumaları gayet tabii normaldir. Sapık gibi dadanıp sürekli arayıp soran rahatsız eden hatta ve hatta görüşmediğinde de tehditler savuran dalyaraklar olduğu sürece de kızlar numara vermekten uzak duracaklardır. Numara almak istediğiniz kızı biraz sosyal mühendislikle sosyal medyada ya da internette bulmak artık hiç zor değil mesela bu yolları deneyebilirsiniz. Ya da kızı sürekli takıldığınız bir mekanda görüp de set açtığınızda ilk sette numara almak yerine birkaç kez daha denk geldikten sonra iletişim olaylarına girebilirsiniz.

Ve bir diğer nokta da ego. Kadınlarımız maalesef ki eli s*kinde dolanan elemanlar yüzünden bu haldeler haklısınız. Ancak bu durum sanalda çok yüksekken reelde yarı yarıya daha azdır. Hatta kadınların çoğu shit testlerini de çekingen ya da bu durumlara alışık olmadıkları için tanışma esnasında bize savurur. Bundan dolayı şahsi görüşüm sanalda narsist olan -ya da o imajla takılan- hatunların reelde o kadar da aslan olmadığını setlerinizde gözlemleyebilir hatta böyle şahısları radarda tutarak deneyebilirsiniz.

Edit: içerikteki düşüncelerim özneldir.

Türkiye'de oyun sanıldığı kadar zor değil. Türk kızlarını türk erkeklerine karşı bir problemi olduğu aşikar. Ayrıca videodaki elemanların cpd'si de iş görür. Altta ekleyeceğim video da bu durumu kanıtlar nitelikte.

Not: Video İstanbul'da çekilmiş ve kurgu değil. Infield videosu diyoruz. Saha...

Cpd arttırmak için yapılacak şeylerin olduğu bi başlık filan var mı

TR'de oyun, ne çok zor, ne çok kolay. TR'deki tıkanmanın birincil sebeplerinden biri, erkek-kadın ilişki piyasasının tuhaflığı. Pareto Analizi'ndeki makas, git gide daralıyor. Artık yüzde %20 de değil, o oran %10'larda seyrediyor. Maskülen, çerçevesi sağlam ve on numara oyuncu da olsan, statü ve parayla desteklenmediği sürece hiçbir hikmeti yok. Para ve statü ile desteklenmeyen maskülenlik, itici bulunur. Feministlerin, otobüste yanlışlıkla dayayan adamları, tipi, parası veya statüsüne göre değerlendirip, taciz ya da tecavüz olduğunu iddia etmesi gibi bir şey.

Ortalıkta hiç yakışıklı, zengin veya statü sahibi tacizci veya tecavüzcü bulunmaması gibi. Para ve statü olmadan da oyun işe yarar fakat ucuz etin yahnisi kötü olacağından, pek de hb'si yüksek kızlarla sonuç alınamayabilir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8