Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yeni Yaz Planı ve Hedefleri , Hadi birlikte hedefler oluşturalım.

Merhaba millet daha önce farklı bir hesaptan forumda buna benzer konuları yazları açıyordum fakat geçen sene pandemi vs dolayı yapamadım.

Konuya geçelim
Haziran neredeyse bitti fakat önümüzde 2 aylık 60 günden fazla bir süreç var bu aralar yağışlı olduğu için ben eylül ayının da sıcak geçeceğini düşünüyorum.(Muhtemelen daha fazla zamanımız olacak)

Ben buraya yeni yaz hedeflerimi ekliyorum sizde altına ekleyeceksiniz.

>Haftada 1 Kitap Bitirme (Bu kitaptan kitaba değişir) , (2 tane ilişkiler 2 tane bilim kurgu ekledim şuanlık)
>Haftada 1 Bilimsel makale veya popüler bilim alanında teknolojik gelişmeler alanında bir yeni yazı.|
> Spor ; Haftada 1 gün konuş , daha sonraki günler vücut geliştirme.
>İngilizce üzerine yoğunlaşacağım
>1-2 Tane yeni dizi ve Haftada bir kaç taneyi aşmayacak şekilde film.
>Beslenme olarak %90 Sağlık kuralını düşünüyorum haftada 1 veya 2 gün sağlıksız bir kaç bir şey görmezden gelinebilir.

>Temmuzda muhtemelen turist çekmek için maske yasağı kalkabilir veya yasaklar gevşetilir yine düşünüyorum sosyalleşme ve gameday yapmayı düşünüyorum temmuzdan sonra

Arkadaşlar biliyorum birçoğumuz ben de dahil ekonomik ve psikolojik sıkıntılar yaşıyoruz hatta birçoğunuz ülkeden kaçma planları dahi yaptı. fakat zor günlerde de olsa %1 de olsa kendimizi geliştirme ve bir parça da olsa yeni şeyler katmalıyız ben birçok şeyi kaçırmış olabilirim sizde yeni şeyler ekleyerek birbirimizin planlarını daha iyi bir hale getirebilir , motivasyonumuzu ve disiplinimizi artırabiliriz.

•boksa başlamak
•gitar alıp öğrenmek
•gezmediğim görmediğim yerlere gitmek şehir dışında da olabilir
•bu yaz çalışıp ihtiyaçlarımı karşılamak
Onun dışında kitap her daim okuyorum kendimi geliştirmekte dahil bu konuya belki. İngilizce kursuda alabilirim şu anlık hedeflerim bu yönde daha çok gezmek ve tatil üzerine

Merhaba millet daha önce farklı bir hesaptan forumda buna benzer konuları yazları açıyordum fakat geçen sene pandemi vs dolayı yapamadım.

Konuya geçelim
Haziran neredeyse bitti fakat önümüzde 2 aylık 60 günden fazla bir süreç var bu aralar yağışlı olduğu için ben eylül ayının da sıcak geçeceğini düşünüyorum.(Muhtemelen daha fazla zamanımız olacak)

Ben buraya yeni yaz hedeflerimi ekliyorum sizde altına ekleyeceksiniz.

>Haftada 1 Kitap Bitirme (Bu kitaptan kitaba değişir) , (2 tane ilişkiler 2 tane bilim kurgu ekledim şuanlık)
>Haftada 1 Bilimsel makale veya popüler bilim alanında teknolojik gelişmeler alanında bir yeni yazı.|
> Spor ; Haftada 1 gün konuş , daha sonraki günler vücut geliştirme.
>İngilizce üzerine yoğunlaşacağım
>1-2 Tane yeni dizi ve Haftada bir kaç taneyi aşmayacak şekilde film.
>Beslenme olarak %90 Sağlık kuralını düşünüyorum haftada 1 veya 2 gün sağlıksız bir kaç bir şey görmezden gelinebilir.

>Temmuzda muhtemelen turist çekmek için maske yasağı kalkabilir veya yasaklar gevşetilir yine düşünüyorum sosyalleşme ve gameday yapmayı düşünüyorum temmuzdan sonra

Arkadaşlar biliyorum birçoğumuz ben de dahil ekonomik ve psikolojik sıkıntılar yaşıyoruz hatta birçoğunuz ülkeden kaçma planları dahi yaptı. fakat zor günlerde de olsa %1 de olsa kendimizi geliştirme ve bir parça da olsa yeni şeyler katmalıyız ben birçok şeyi kaçırmış olabilirim sizde yeni şeyler ekleyerek birbirimizin planlarını daha iyi bir hale getirebilir , motivasyonumuzu ve disiplinimizi artırabiliriz.
*Her gün Kitap okumak her gün 40 sayfa ve ya daha çok
*Her gün ders çalışmak
*Spor yapmak
*Diğer şeyler (şuan aklımda değil)

========= VUCUT ICIN=========
1) Boks'ta kendini gelistirmek,\
2)87 kiloya dusmek,
3)Olabildigince az disaridan yemek soylemek,
4)Yuz tiklerinden kurtulmak.

========= ZIHIN CIN=========
1)Gunluk 20 sayfa veya daha fazla kitap,
2)Almanca'yi gelistirmek,

=========GELECEK ICIN=========

1)Android Application Kurslarina baslamak ve yaz doneminin icindeyken belli bir noktaya gelmek.

========= THE GAME ICIN=========
1) 1 Ayda Toplamda 10 set acmak ve bu setleri raporlayip analiz edip oyunu gelistirmek.

Baslama Tarihi: 01.07.2021
Bitis ve rapor tarihi 30.09.2021

Son düzenleme:
Yaz için güzel hedefleriniz var eğer düzeninizi bozmadan uzun süreler devam etmek istiyorsanız işlerinizi sabah 6 7 gibi kalkarak halletmeye başlayın öğle saatlerine doğru arkadaşlarımız çağırıyor, denize gitmek istiyoruz ya da dışarı da gezmek olabilir ufak disiplinsizlikler düzenimizin içinden geçiyor.

İstanbul'a tasinicam şu anlık plan bu zaten taşındık mi setlere falan başlarız artık

========= VUCUT ICIN=========
1) Boks'ta kendini gelistirmek,\
2)87 kiloya dusmek,
3)Olabildigince az disaridan yemek soylemek,
4)Yuz tiklerinden kurtulmak.

========= ZIHIN CIN=========
1)Gunluk 20 sayfa veya daha fazla kitap,
2)Almanca'yi gelistirmek,

=========GELECEK ICIN=========

1)Android Application Kurslarina baslamak ve yaz doneminin icindeyken belli bir noktaya gelmek.

========= THE GAME ICIN=========
1) 1 Ayda Toplamda 10 set acmak ve bu setleri raporlayip analiz edip oyunu gelistirmek.

Baslama Tarihi: 01.07.2021
Bitis ve rapor tarihi 30.09.2021

Basaramadik abi...

Devamliligini getiremedigim icin erkenden bitirip raporluyorum.
Boks'ta gelistiremedim hatta tokezledim. 95kilo iken 87'ye dusecegim dedim ama suan 100 kiloyum.
yemek konusunda ise, daha bugun mcdonalds bombardimani yaptim.

Kitap desen 5.gunden sonra okumayi biraktim ve Almancayi 1 hafta falan ogrenip biraktim.

Set acma desen, o 2 rapordan sonra gidip bilincli bir sekilde set acmadim...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8