Press "Enter" to skip to content

Oyun – Neil Strauss

Neil Strauss – Oyun Kadın Avcılarının Gizli Dünyasına Giriş

Pickup Artist (Kız Tavlama Sanatçısı) olanlar ilişkilere Oyun gözüyle bakıyorlar.  Evet bu adamlar kadın avlama işine Oyun gözüyle bakıyor. Doğru anda doğru hamleleri yaparak elde edilemeyecek kadın olmadığını düşünüyorlar.

Neil Strauss namı diğer Style. Oyun Kadın Avcılarının Gizli Dünyasına Giriş ve Oyunun Kuralları kitabının yazarı. Neil Strauss kitapta kendinden şöyle bahsediyor.

“çekicilikten çok, ama çok uzağım. burnum, yüzüme göre büyük ve kanca gibi olmasa da ortasında bir tümsek var. kel değilsem de saçlarımın sadece azaldığını söylemekle yetinmem yakışık almaz…alnımın iki tarafında iki çukur var. sıska ve solgun vücuduma baktığım zaman, bırakın sarılmayı, bir kadının benim yanımda uyumayı dahi neden isteyebileceğini anlayamıyorum. anlayacağınız, kızlarla tanışmak benim için çaba isteyen bir iş. bir kadını sadece sarhoş olduğu için eve götürecek bir tip değilim. onlara şöhretimden bir parça veya malikane gibi evimi vaat edemem. tek sahip olduğum aklım ve onu da kimse göremiyor.”

Google görsellerde aratırsanız pekte yakışıklı biri olduğu söylenemez. Kendisi de böyle bir şey iddiada bulunmuyor zaten. Tam aksine kendisini hiç beğenmiyor. Beğenmiyormuş yani önceleri. Neil Strauss kadınlarla oldukça başarısız biriyken Mystery Method kitabının yazarı Mystery yani Erik von Markovik ile tanışıyor. Erik von Markovik dünyanın en iyi kadın avcılarından bir tanesidir. Hatta ve hatta bu akımı başlatan kişidir kendisi. Onun sayesinde yüzler belki binlerce insan kendisini aşmıştır. Başka bir makalede ona da değinebiliriz ama burada bu kadar değinmek yeterli. Çünkü Neil Strauss ve kitabından bahsetmek için yazıyorum bu yazıyı.

Oyun Kitabı PDF indir

Neil Strauss, Mystery’in komütesine katılarak en iyi pualarla (kadın avcılarıyla) beraber iki sene boyunca sanatını icra ediyor. Kendi yöntemlerini keşfediyor. Başka kadın avcılarından da yararlanarak ortaya kendi tarzını çıkartıyor ve çok fazla zaman geçmeden adını Style olarak dünyanın en kadın avcılarıyla beraber anılıyor. 3 sene boyunca yaşadığı inanılmaz değişimi, tüm tecrübelerini ve oyun hakkındaki bütün bildiklerini best seller olan kitabında anlatıyor. Daha sonra sayısız programlara çıkıyor, insanlara Atölye dedikleri dersler veriyor.Süper bir betayken 2 yıl içinde Britney Spears’ı elde edecek hale gelmiştir.

Kadınlar konusunda iyi olan adamların hep ortak özellikleri olmuştur. Bunlar oyunun temel kurallarıdır. Oyun konusunda her tekniğe ayrı isimler verilmiş. Neg atmak,dhv,dlv,afc,alfa,beta,gear,wingman ve bir çok terim ve kural ve teknik geliştirdiler. Aksesuar takmalar, janti gömlekler,klas ayakkabılar… Sonra gülümsemenin önemi. Kadınların psikolojik yapısı. Evrim,genlerin işleyişi. Yani eski çağlardan günümüze kadar olan süreci inceleyerek psikolojik etkilerini araştırıp öğrendiler.

Oyun – Neil Strauss PDF indir

Kadın avcıları anladı ki yakışıklı olmayanlarda kadınları elde edebilirdi. Bunu yapabilen doğallar vardı ama adı üstünde onlar doğaldı. Kadın avcıları ise her şeyi sıfırdan keşfederek deneme yanılma yoluyla doğruyu bulmuşlardı. Doğal yetenek olmasa bile elde edilebilir bir yetenek pualık. Teorik bilgiler ve tecrübenin harmanlanmasıyla doğmuş pualık.

Gelişim sürecini anlattığı kitabın ismi The Game – Oyun. Daha sonrasında başka bir kitap yazıyor ve ismi Oyunun Kuralları. Burada ise teknik olarak bütün bildiklerini anlatıyor. Kullanabilecek rutinleri,kendimizi geliştirmemiz gereken konuları kısacası her şeye değiniyor. Okunması gereken kitaplardan kesinlikle. Eğer bu camiaya giriş yapmak istiyorsanız. The Game‘yi okumalısınız. Bu kitap size stratejik destek sağlamakla beraber motive edecek. İçinizde heyecan oluşturacak. Bu kitabı çok seveceksiniz.

Oyun Kadın Avcılarının Gizli Dünyasına Giriş

PDF Kitap indir

8 Comments

 1. Sinan Sinan

  Link kırık

  • Godless Alpha Godless Alpha

   Link güncellendi.

 2. Ramazan Ramazan

  Sanırım link kırılmış hocam

  • Godless Alpha Godless Alpha

   Link güncel.

 3. eren eren

  link çalışmıyor

  • Godless Alpha Godless Alpha

   Linkler güncellendi.

 4. ANIL ANIL

  Link kırık günceller misiniz

  • Godless Alpha Godless Alpha

   Linkler güncellendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir