Press "Enter" to skip to content

Playboy Okulu – Kız Tavlama

Playboy Okulu Kız Tavlama Kitabı

“Baştan Çıkarma Sanatı” ‘na hoş geldiniz.

Hepiniz fark etmişsinizdir. Arada bir de olsa, otobüsteyken, işe ya da okula gidiyorken, ya da  alışveriş yaparken, gerçekten çok ACAYİP, insanı şaşırtan bir şey görüyoruz. Böyle ortalama, beş parasız hatta çirkin bir adamla, adamın seviyesinin çok üstünde bir kızı birlikte görüyoruz. Bu  çoğu erkeği şaşırtıyor, çünkü toplumun bize daha küçükken verdiği algı şudur : “En güzel kızlar,  sadece zengin ve yakışıklı erkekler içindir.” Bu şekilde öğreniyoruz. O yüzden böyle tersine bir  durumla karşı karşıya kalınca ,beynimiz sağolsun, bahaneler uydurmayı da seviyoruz. Diyoruz ki  “Herhalde kocaman bi’ aleti var” “Kesin zengin bi’ herif. Tamam belki ucuz kıyafetler giyiyor ama  zengin de olabilir. Bugün öylesine ucuz kıyafetler giymiş. Ayrıca adamda özgüven var abi. Ben de  özgüven yok. Amaan… Kesin bu kızda şansı tuttu var ya. Kız aptalın biri kesin, çok yanlış yapıyor.  Bundan daha iyisini yapar istese. ” Bunun gibi bir sürü bahane uyduruyoruz bu durumlarda.  Ama kimse de durup demiyor ki “Belki de yanlış biliyorumdur.” Kızlarla alakalı bildiklerimizin,  inançlarımızın yanlış olabileceğini hiç birimiz düşünmüyoruz. Ne toplumun üzerimizdeki  etkisini  ne de toplum bize söylediklerinde gerçekten haklı mı, buna kafa yoruyoruz.

Playboy Okulu Kız Tavlama

Toplumun gerçekten umrunda olan şey, toplumda düzen olmasıdır. Toplum; bireyin hayallerini,  ilhamlarını, umutlarını sallamaz. Umrundaymış gibi yapar belki, ama gerçekte hiç takmaz. O  yüzden, eğer bir şeyi başarmak istiyorsan, ister kızlar olsun, ister iş dünyası olsun, ister okul  olsun, her ne olursa olsun, bu durumda yalnızsın. Gerçek dünyaya hoş geldin.

Peki , ben toplumun tek istediği şey düzen derken neyi kastettim? Arkadaşlar, toplum, düzenini  sağlayabilmek uğruna herkese uyum sağlaması için şans tanır. Ve bence bu çok güzel bir şey,  hiçbir problem yok. Eğer insanlar olarak biz; içinde hak hukuk olan, düzen olan, güvenlik olan ,  uyumlu bir toplumda yaşamak istiyorsak herkesin uyum sağlayabilmesi gerekir. Hal böyle  olunca toplumun standartları MECBUREN DİBİ BOYLAR. Minimum seviyesine gelir. Ve bu  minimuma biz , kişisel gelişimde bayağılık veya sıradanlık diyoruz. Dünyada, insanların çoğu,  yani sadece Türkiye ‘de değil, sıradanlık fikrini benimser. Sevsek de sevmesek de sıradanlık,
toplumu bir arada tutan yapışkan gibidir. Ama sıradan olmak, kızlar konusunda başarılı olmana  fayda etmez. Çünkü sıradanlık, çoğunluğun, yığınların mantığıdır. Türkiye’deki o yığınlarca adam  güzel kızlarla birlikte olabiliyor mu? Hayır, olmuyor. Türkiye’deki yığınlarca adam, herhangi bir  kızı belki güç bela elde edebiliyor. Ne yapıp edip iyi kötü bir kız bulunca da tamamen saplantılı  hale gelip kızın peşini ölümüne bırakmıyorlar sonra. Kaliteli, seksi kızlar , kendini gösteren  erkekleri istiyorlar , herkese uymaya çalışanları değil. Çünkü, uymak, pek de zor değil. Bazıları  için uymak bile zor, ama çoğumuz için pek de zor değil. Gerçekten en sıkıntılı olan, dikkat  çekmek ve kendini göstermek. Uymanın, standart ayar olduğunu asla unutma. Herkesin yaptığı  şey bu çünkü, yani ortalama mantık. Ve, bağışla beni, ama sıradışı kızlar; sıradanı değil, sıradışıyı çekici buluyorlar.

Yapması öyle ağızdan çıktığı kadar kolay değil tabi. Yani zengin ya da yakışıklı değilsek, nasıl  kendimizi göstereceğiz? Böyle bir şey mümkün mü ? Evet, mümkün. İlk anlayacağın şey, yalnız değilsin.

Playboy Okulu Turan, Playboy Okulu Vural ve Alfaloji Forum yanında. 🙂

Playboy Okulu Kitap indir

PDF Kitap indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir