Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

alfa uzmanı

Katılım
25 Mayıs 2018
Mesajlar
130
Tepkime puanı
61
Şehir
Nevşehir
Merhaba hacılar..tahminimce daha önceden forumda bahsedildi lakin ben yeni gördüm bir sayfa var..
”They call me alpha;
Bunu çok sık yapmam..
bu arkadaşımızın anlattıkları hoş lakin diyor ki dünya zükünüzde minare gtünüzde olsun..Dünyayı su basmış ördeğin zükünde mi mantığıyla yaşayın diyor..
yani malum derdimiz hatun bu diyor ki hatunları iplemeyin tınmayın..onlar size gelecek..
e abi nası gelecek?Tanışmadan konuşmadan kız ne bilsin sen ne ayaksın..Kafam karıştı..
Evet ne diyorsunuz buna
 
Katılım
11 Haziran 2018
Mesajlar
125
Tepkime puanı
120
Şehir
İstanbul
Kızlar gelir ama nasıl gelir. Çok eğlenceli hayatın vardır oda eğlenceye ortak olmak için gelir. Ama erkeğin ilk adımı atması şansı daha çok çoğaltır ilk adım dediğim şey "açılış". Ben onları pek takip etmiyorum çoğu kişi alfalık alfalık diyor ama olay alfalıkta değil.
 
Katılım
9 Temmuz 2018
Mesajlar
405
Tepkime puanı
291
Şehir
Antalya
Tanışacaksın ama iplemiyeceksin bir ara ben de öyle düşünüyordum gerçekten de gelmiyor hem alışkanlık olmaz şöyle örneğin ilk adımı atacaksın sonra yazacaksın bir şeyler içicem gelir misin gelmezse iplemiyeceksin ve yazmıyacaksın (mantıklı sebebi yoksa)
 
Katılım
5 Mayıs 2018
Mesajlar
266
Tepkime puanı
147
Şehir
Diyarbakır
Olayi yanlis anlamissin. Alfa gider konusur. O ne der bu ne yapar sikinde değildir onun. Olursa olur olmazsa olmaz sikine bile takmaz. Yoksa siklemezsen miknatis oluyorsun diye bisey yok . Yapman gerekeni yaptiktan sonra siklemezsen eger o zaman miknatis olursun. Zaten siklemedikten sonra da acilis korkusu filan kalmiyor .
Ama yeniysen harbi sikilebilirsin . O an pes etme ara verip devam edersin en kötü.
Başarılar
 
Katılım
25 Mayıs 2018
Mesajlar
130
Tepkime puanı
61
Şehir
Nevşehir
valla tam bitirmedim yazım dilide azcık hoşuma gitti benim gibi düşünüyor..bizim gittiğimiz yollardan dönmüş şimdi ders veriyor..Bu durup dururken kızlar buna gelip numara vermiş vs..
ya insta daki panda çapkın kardeş gibi ayarcı yada iyi palavracı..dur bakalım yazı dizisinin sonu gelsinde görecez ne olacak..
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst