Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Erken boşalma sorunu

Merhaba yaşım 17. Erken boşalma sorunum var. 45 sn - 2 dakika arasında boşalıyorum genelde. Bazen 4 veya 5 olduğu oluyor ama çok çok nadir. Sevgilim var, sevişme vs sürekli oluyor ama en azından 18 olana kadar ilişkiye girmek istemiyor. Dolayısıyla aktif bir cinsel hayatım yok. Bu sorunu nasıl yenebilirim? Haftada 3-4 mastürbasyon yapıyorum.

Masturbasyon sıklığını azaltmakla başla.
Pelvik kası egzersizleri yapabilirsin

Masturbasyon sıklığını azaltmakla başla.
Pelvik kası egzersizleri yapabilirsin
Aslında mastürbasyonu canım sıkılınca p*rno açayım da yapayım gibi yapmıyorum. p*rno izlemiyorum hatta. Sevgilimle sevişme vs olduğu için eve dönüşte veya sevgilimleyken yapıyorum. İlişkimiz yeni, kız tecrübesiz olduğu için saksodan vs korkuyor ancak yakında onlar da olacak. O zaman komple kurtulurım mastürbasyondan. Pelvik kası işe yaramıyor hatta işleri daha kötü yapabilir diye okumuştum bu yüzden çekiniyorım biraz

"erken boşalmak tercihtir" diye bir kitap vardı, hiç okumadım ama faydalı olabilir.

Aslında mastürbasyonu canım sıkılınca p*rno açayım da yapayım gibi yapmıyorum. p*rno izlemiyorum hatta. Sevgilimle sevişme vs olduğu için eve dönüşte veya sevgilimleyken yapıyorum. İlişkimiz yeni, kız tecrübesiz olduğu için saksodan vs korkuyor ancak yakında onlar da olacak. O zaman komple kurtulurım mastürbasyondan. Pelvik kası işe yaramıyor hatta işleri daha kötü yapabilir diye okumuştum bu yüzden çekiniyorım biraz
Bende ilişkiye girmedim ama bu denediklerim işe yaramıştı

Mast ile s*x arasında dağlar kadar fark var. Duzenli bir s*x hayatın olduğunda boyle sorunların kalmaz moruk.

Yaşanan ilişki sırasında her şey bambaşkadır. Muhtemelen senin yaşlarındayken yaptığım hataların aynısını yapıyorsun. İlk başta sakin kal, eğer gerçekten büyük bir problemin olsaydı, kızla sevişirken p*nisine dokunmamana rağmen sadece kumaşa sürtmesiyle bile boşalabilirdin. Kendini s*kse alıştırmaya bak... Peki bu s*ks yapmadan nasıl mümkün olacak? Hemen açıklıyorum canımcım; S*ks sırasında hiç durmadan makine gibi sadece boşalmaya odaklanmazsın. Mesela baktım kıpırdanma oluyor, sinyaller çakmaya başlıyor, p*nisimi içeriden çıkartıyorum ve kadını marifetli ellerime bırakıyorum. Tabii dilimdede bunu destekliyor, kadının haritasını çıkartıp üstünde seyahat ediyorum. Böylelikle motorumu soğutuyorum. Tabii birde kondom olayı var, emin ol kondom taktığında anlayacaksın. Kondom bir tık hissini aldığı için o da yardımcı oluyor. Masturbasyon yaparken de s*x sırasındaymış gibi, baktın sinyaller çakmaya başlıyor, o zaman elini çekiyorsun ve biraz beklemeye başlıyorsun. Zamanla zaten vücudun buna alışmaya başlıyor, seni desteklemeye başlıyor. Birde masturbasyonu hızlı yapma.

Kegel egzersizlerini yap, tantrayı özümse sonra gelip boşalamıyorum sonsuza kadar sürecekmiş gibi olduğunda teşekkür edersin. Geciktirici işlerine gireceksen (kondom, hap vsvs.) git 31'ini çek, seksin zevkini p*ç etme. Zevkin doruklarındayken bile istediğin zaman boşalma gücünü istiyorsan dediklerimi yap. Bu arada tantra dediğimiz o seansı 500 lira olan cinsel terapilerde öğretilen bir öğreti, boru değil.

Son düzenleme:
Kegel egzersizlerini yap, tantrayı özümse sonra gelip boşalamıyorum sonsuza kadar sürecekmiş gibi olduğunda teşekkür edersin. Geciktirici işlerine gireceksen (kondom, hap vsvs.) git 31'ini çek, seksin zevkini p*ç etme. Zevkin doruklarındayken bile istediğin zaman boşalma gücünü istiyorsan dediklerimi yap. Bu arada tantra dediğimiz o seansı 500 lira olan cinsel terapilerde öğretilen bir öğreti, boru değil.

Sertleşmeye de faydasi var mı

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8