Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İnce şeyleri anlayamamak

Normalde otizm spektrum bozukluğu diyebilirdim ama sonradan gelişen bir özellik gibi duruyor. Söylenen şeyi en basit haline indirgemye çalış.
Susturmak istiyosan susturmak için uğraşmayacaksın zihnini rahatlatmaya çalış düşüncelerin üzerine çok düşme çok üzerine gitme bu konu hakkında sinan ergin diye birinin youtube da çok iyi videoları var izle tavsiye ederim
Teşekkürler
Susturmak istiyosan susturmak için uğraşmayacaksın zihnini rahatlatmaya çalış düşüncelerin üzerine çok düşme çok üzerine gitme bu konu hakkında sinan ergin diye birinin youtube da çok iyi videoları var izle tavsiye ederim
Rica etsem videonun ismini söyleyebilir misin

Normalde otizm spektrum bozukluğu diyebilirdim ama sonradan gelişen bir özellik gibi duruyor. Söylenen şeyi en basit haline indirgemye çalış.
Evet, hatta Sherlock Holmes'in dediği gibi "imkansız olanı elediğinde geriye tek kalan şey gerçeklerdir" felsefesini de uygulamaya kalktım, bir nevi işe yaradı gibi oldu ama hala bu sorundan muzdaribiz.

Herkese cevabı için teşekkür ediyorum ve kendimce bi çözüm buldum, belki sizde de işe yarar.
2 gün nerdeyse hiçkimse ile uzun diyaloğa girmedim, ders çalışmadım, bilgisayara bakmadım, sadece odamda kalıp kendi kendimi dinledim, beynimin rahatlaması için. Meditasyon yaptıp (youtube da nasıl yapıldığına dair videolar var) yani kendimi rahatlattım ve işe yaradı, asıl sorun beynime, vücuduma zaman ayırmamakmış

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8