Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Instagrami Nasıl En Verimli Şekilde Kullanırım?

Evet sevgili forum uyeleri , instagram en verimli nasil kullanilmalidir , normalde sosyal medya kullanmazdim lakin gerek pandeminin getirdigi sosyallesme zorluklari , gerek ise etrafimdaki insanlarla iletisim halinde kalmak icin hesap acmistim , iyi bir insta hesabi nasil olmalidir ,kimlere takip istegi atilmali , instadan nasil yurunmeli , yorumlarinizi bekliyorum

Instagram'dan yürüme nedir ya? Ahahajaha bitirin artık şu saçmalıkları.

İnsta zor iş dostum. İşe yaramayacak bir şey. Anca reelde tanıştığın kızı instadan eklersin konuşursun öyle.

Instagram mecrası bir internet platformudur fakat orada gerçek kişiliğini yansıtarak profili vasıtasıyla kendini ifade eden de çok, profilindeki gibi olmayıp "gerçek hayatta başka Instagram'da başka" diyebileceğimiz kişiler de çok, hayatta sahiplendiğimiz her şey bizden bir şeyler yansıtmalı diyorsan ona göre ayarlarsın, yok ben orada olmak istediğim halimi veya bambaşka bir beni göstereceğim diyorsan bu da sana kalmıştır. Sadece önce ne yapmak istediğini çöz ve kendine buna göre bir harita belirle. Faydalı olduysam ne mutlu.

İnsta zor iş dostum. İşe yaramayacak bir şey. Anca reelde tanıştığın kızı instadan eklersin konuşursun öyle.
Bu amacla kullanmak istiyorum zaten , reelden tanistigim cogu kisiyle iliski reelde kaliyor , buradan ekleyerek en azindan hem varolan iliskileri guclendirebilir hem de yeni iliskiler olusturabilirim

Bu amacla kullanmak istiyorum zaten , reelden tanistigim cogu kisiyle iliski reelde kaliyor , buradan ekleyerek en azindan hem varolan iliskileri guclendirebilir hem de yeni iliskiler olusturabilirim
Güzel bir etkileşim yaratmak istiyorsan bir kızın hikayesine eğer ortak zevklerin varsa yanıt ver ve oradan yürü.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8