Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

kürt kizina acilis yaptim abileri kovaladi

Beyler gelin amk suan nefes nefeseyim , sicagi sicagina anlatiyorum , ben sansima sokayim ki suanlik doguda yasiyorum , bugun aldigim tisortu iade icin supermarkete gittim daha sonra oradan çıkıp gözume bir kız kestirdim arkadan bayağı güzel görünüyordu saci siyah beyazdi , giyinisi guzeldi , ben buna set açmalıyım dedim , arkasından yürüdüm kız durakta durdu orada bekliyordu Ben ise ilerlemeye devam ettim bir süre bekledim baya bekledim en sonunda dayanamadım ve kızın yanına gidip "yanına gelip sana merhaba demek istedim , otobusu mu bekliyorsun " dedim şansıma sokayım ki kız otobüsü beklemiyormuş ve kız iltifata cevap olarak da tamam dedi zaten konusmasindan kürt oldugunu anladim ama is isten gecmisti , daha sonra sohbet ilerlemeden bir tane motor yanaştı ve bana bakıp kaş göz işareti yaptı tabii ben de aninda kızı bırakıp yoluma devam ettim adamlar bana hayırdır dedi Ben de buradan otobüs geçiyor mu diye sordum kiza dedim , daha sonra küfür etmeye başladı kürtçe'den tabii , ben topukladim bunlar peşimden geldi motorla , kurtce bagirarak kufrederek geliyorlardi baktım bunlar beni kovalıyor hemen yakınımdaki tanıdığım bir kolejin icine kosarak girdim , neyse ki güvenlik onların girmesine izin vermedi , binaya çıkıp pencereden olanları izledim o Kürtler telefondan birilerini arıyordu kapıdan da gitmiyorlardi belli ki nöbet tutacak lardı , burdan cikmaliyim dedim , bjnanin arkasinran cikmaliyidm , arkada pencerelerin oldugunu farkettim , binanın arka penceresinden aşağı atladım oradan da arka duvarın üzerine tırmandım, duvar 3 metre civariydi , atladım Ve sanırım bileğimi burktum ayrica dikenli teller koymuslardi ellerim de kanadi , yoldaki bikac arabaya beni ilerde bi yerde birakabilirler mi diye sordum hicbiri kabul etmedi , ben de surekli kosarak ve yolumu olabildigince uzatarak yaklasik 3 km gittim , en sonunda evime vardim , hala saskinim , acaba bu olan olaylar bana ne mesaj vermeye calisiyor anlamaya calisiyorum ,cunku o kadar beklemem ve daha sonra kizla konusmam , konustugum gibi de abilerinin gelmesi . Adrenalin sagolsun hala nasil kurtuldum ordan bilmiyorum , uzun zamandir da set acmiyordum , bundan sonra da acmam herhalde ( bu arada bundan 2 sene oncede okulda bi kurt kizina bi iki sey sordum diye ayni okuldaki abisi bi kac adam toplayip koseye sikistirip yumruklamisti , doguda sakin set acmayin )
Bunca zamandir instagram kullanmaya karsiydim , fakat simdi anliyorum neden herkesin instadan birbirine yurudugunu .

Son düzenleme:
T-shirt iade için markete mi gittin heralde içeceklerin yanında satılıyor kıyafetler

Geçmis olsun bro bu kekolarin napacagi belli olmaz 1 2 hafta fazla disari cikma

Bro hangi sehir? Diyarbakir Tuncelide okumus askerlik yapmış tanıdıklarım var,merkezde kızlara yürüyorlardı sıkıntı çıktığını duymadım.Abilerine denk gelmen sanssizca olmuş.Aynen sete devam demicem riskli olur,eger evine yakın bir yerde olduysa olay arkadaşın dedigi gibi 1 2 hafta #evdekalplayboy ,sonra unutur gider.

Bro hangi sehir? Diyarbakir Tuncelide okumus askerlik yapmış tanıdıklarım var,merkezde kızlara yürüyorlardı sıkıntı çıktığını duymadım.Abilerine denk gelmen sanssizca olmuş.Aynen sete devam demicem riskli olur,eger evine yakın bir yerde olduysa olay arkadaşın dedigi gibi 1 2 hafta #evdekalplayboy ,sonra unutur gider.
Aga bulundugum sehir dbakir gibi buyuk degil kucuk bi sehir bi de asiri fazla kürt populasyonu var , ara sira 3 5 disardan gelmis unili oluyor onun disinda bisey yok , neyse eger uniler acilirsa topuklucam bu sehirden

Dayak yedim desen bu kadar gücüme gitmezdi , kaçtım diyince gözlerim doldu :ROFLMAO:

Dayak yedim desen bu kadar gücüme gitmezdi , kaçtım diyince gözlerim doldu :D
Hocam valla burdan o anin atmosferini anlatamiyorum , arkandan asiri ses cikaran bi motorun seni kovaladigini dusun , motordakiler de sana bagirarak kurtce kufrederek pesinden geliyor , ama nasil kudurmus bi sekilde bagiriyorlardi gormen lazim , o an savas ya da kac seceneginden ben kaçi sectim , iyi ki de boyle yapmisim , bok yoluna gidecektik ciddi ciddi

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8