Alfaloji Forum

Sitemize hoş geldiniz.

Mevcut Siyasilerden Hangisine Oy Verirsiniz?

Kardeşim bu zamanda oy vermemiz lazım. Hepimiz vatanını milletini seven ve yükselmesini isteyen insanlarız. Bu iktidarla olmaz. Boş oy atmayın, muhaliflere atın. Babacan iyi gibi duruyor.

Şunu iyi bilin sevgili dostlar;

Türkiye yönetilmez idare edilir.

Kim gelirse gelsin malum Parti'nin yaptıklarını yapmaya devam edecektir bu arada büyük şehirleri alan CHP bunu kendi başarısı ile değil AKP'nin başarısızlığı ile almıştır.

Muhalifseniz en çok oy alacak muhalefet partisine vermeniz şart diğer türlü iktidara kar sağlamış oluyorsunuz aynı zamanda ali babacan'ın dediklerini 1'e 1 destekleyen bir insan olarak (bazı sözleri çelişkili onlar hariç) geçmişine bakıp o adamın diğerlerinden farksız olduğunu görebilirsiniz.

Muhalifseniz en çok oy alacak muhalefet partisine vermeniz şart diğer türlü iktidara kar sağlamış oluyorsunuz aynı zamanda ali babacan'ın dediklerini 1'e 1 destekleyen bir insan olarak (bazı sözleri çelişkili onlar hariç) geçmişine bakıp o adamın diğerlerinden farksız olduğunu görebilirsiniz.
Hep sakin kafalı bir adam Ali Babacan ona ne denildiyse onu yaptı ekonomiden çok iyi anlıyor adalet anlayışı var zaten iktidar kaybederse bu iki sebebin çoğunlukta olması dolayıyla kaybedecek

daha ne olduğunun farkında değilsin beni ta klavye başından tilt ettin amk çocuğu. oy vermicekmiş. bak hele sen şu mala. ee napcan. cb mi olcan sen ammıına kodumun salağı. gel de küfür etme ya. şu an ki ülkeden memnun değilsen vatanseverlik örneği gösterip oy verilmesi lazım. yoksa bunlar başımıza çökecek. ayrıca bana cahil demişsin fakat oy vermem diyecek kadar cahil olan sensin. bu kdar küfür etmemin sebebi de ülkede senin gibi or*spu çocuklarından bıkmış olmam.
Ağa sakin şunu unutma insanlar değişmez burda küfür etmen anlık rahatlattı seni ama değer mi değer bence :) saydır aq

Forumda siyaset yasak inadına açıyorsunuz umarım siler admin şu konuyu aksi halde kalpler kırılacak
Dostum siyaset yasak değil saygı çerçevesinde.Barneystinson senin oy vermediğin için ülkeyi çökerteceğini düşünmesi yanlış senin de adama sol kesime vereceğim dediği için terör destekcisine ver demen yanlış.Bu kadar agresif olmaya gerek yok amk

Düzenin kuklalarına oy vermiyorum, dünya görüşümün başarılı olması için elimden geleni yapıyorum.

Muharrem İnce aday olursa ona vereceğim onun dışında bir seferliğine hükümet gitsin diye karşısında kim varsa ona.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8