Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

Roaccutane

Sonra kasrqaa foruma atarlanıyor sövüyor sayıyor. Kullanma sakın kullanma neden kullanmasın? Niye kullanmasın. Sırf kullanma de geç sorumluluk kalktı üstünden.

Benim bir arkadaşım bunun tedavisini gördü tabi bu çocukla iş arkadşıydım, evdekilerden çok onu görüyordum. Çocuğun sivilceleri çok azdı bu ilacı kullandı bir ay içinde yüzü mayın tarlasına döndü. Dişetleri hassalaştı, dudakları çatladı, hergün yüzüne nemlendirici sürerek geliyordu. Bayada yorgun oluyordu, neyse aradan 6 ay geçti yüzündekiler sivilceler düzeldi fakat oyuklarda pek bir iyileşme olmadı tabi nazaran eski haline göre iyiydi. Yani kullanırken baya acı çekti, tavsiyem bu ilaç işini en son çare olarak düşünmen. Başka şeyler dene. Bu yüzden dolayı kullanmanı tavsiye etmem. Aslında sivilceler, açlık orucu ve hacamat ile düzelebilecek durumlar.
Tamamen aynılarını arkadaşım yaşadı + olarak elemanın koşması yani kalbini zorlaması da sakıncalıymış bir de yazın kullanılmıyormuş bu ilaç öyle söylemiş doktoru. Hayatında sınav, kritik işler vs olmayacaksa rahatlıkla kullanabilirsin bence her şeyde zorluk var.

Selam arkadaşlar youtube da gezerken bir arkadaşa denk geldim. Roaccutane denen bir tedaviyle yüzündeki tüm siyah noktalar ve sivilceler zaman içinde kaybolduğunu söyledi ve bende internetten biraz araştırma yaptım kısa zamanda getirilerinin güzel olduğu kadar uzun vadede zararlarının çok olduğunu öğrendim. Bu tedaviyi doktor kontrolünde uygulayan arkadaşlar varsa bana biraz daha detaylı bilgi verebilir misiniz
Kanka çok güçlü bir krem yaşın kaç bilmiyorum ama güneşe çıktığında kızarıklık yapıyor sivilcelerin varsa da kurtuluyorsun ve bir de ROCHELL MARKASI var ona da bak instangram dan o da aşırı iui

Kullandıktan sonra tekrar çıktı mı ? Kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

Benim yaşadığım yerdeki devlet hastanesinde çalışan doktor dermatolog ve bu konu hakkında YouTube videosu var

Al işi uzmanından dinle...

Selam arkadaşlar youtube da gezerken bir arkadaşa denk geldim. Roaccutane denen bir tedaviyle yüzündeki tüm siyah noktalar ve sivilceler zaman içinde kaybolduğunu söyledi ve bende internetten biraz araştırma yaptım kısa zamanda getirilerinin güzel olduğu kadar uzun vadede zararlarının çok olduğunu öğrendim. Bu tedaviyi doktor kontrolünde uygulayan arkadaşlar varsa bana biraz daha detaylı bilgi verebilir misiniz
kankam, yaklaşık 7 ay kullandım bünyenin kaldırması çok önemli yan etkileri öğrenmişsindir ama kimsenin bilmediği bir olayı var bu ilacın oda
immün sisteminin ırzına geçıyor 1 yıldır kullanmıyorum ve bir yıldır belli aralıklarda hastayım hatta bir 6 ay önce günde 6 serumla ayaktaydım ama sonuç güzel
sorun olursa yazabilirsin saygılar
namı diğer holden caulfield :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8