Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

18 Yaş altı cinsel ilişki

Set açarken linç etmeye kalkıyorlar.birde dosyana işledi sen düşün.

dostum bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma.sabıkaya girdi mi içerde hortumla çıplak dayak yersin sübyansan yetişkinsen bişey olmaz 6.gün intihar edersin içerde.o dosyaya girdi mi özel bile iş vermiyor devleti bırak hayatın boyunca karşına çıkıyor.
Ciddiyim dostum ne olursa olsun sikimde değil

18 yaş altı bir kız ile isteyerek dahi de olsa cinsel ilişkiye girmek tecavüz olarak sayılıyor ve cezası var.

Bu kadar basit yani ;d

Çocuk konuşmaları saklasın kız şikayet ederse gayet kendi isteğiyle yaptı der bu 1
İkincisi bir kız için bu erkek beni sikti sonra ayrıldı, veya erkek beni zorla sikti demek kolay bir şey mi sanıyorsun bu 2
Zorla sikti derse konuşmaları gösterir zorla olmadığı ortaya çıkar bu 3

Yazmadan önce düşünün bu da 4

Kanunen; kendi rızasıyla dahi olsa 18 yaşından küçük biriyle ilişkiye girmek kız/erkek fark etmeksizin suçtur.
Daha önce bu yüzden içeri giren bir forum üyesi de var. Hatta yazısı halen duruyor.

18 yaşından küçük cinsel ilişkiye girmek suç ama elinde kıza dair kanıtlar varsa ailesine gösterir suçluyu o yapar belki sikayetten kurtulursun
Genelde kızlar şikayetçi olmaz ama o riske girmiyorum ben hiç yakin arkadaşım 18 yasinda 2 ayda 3 tane 18 yaş altı kızla yattı sıkıntı yaratmadı kızlar tabi biz batı bölgesinde yaşıyoruz bununda etkisi var

Bu sitede 18 yaş altı cinsel ilişkiye girerseniz bir kızla sıkıntılar yaşarsınız cok buyuk hayatınızın gerı kalanlarında gibi yazılar gördüm biraz meraklandırdı 17 yim ve kızın isteği olduğunda bir sorun olur mu bilgilendirir misiniz bu konuda
Gözle görülebilir bir kanıtın olsun tedbir amaçlı.Kız orospuysa sıkıntı olmaz.or*spu oldugunu nasıl anlarım desen zaten o kendini belli eder.or*spu kızlarada cok dikkat et kimseyle evlenemiyceklerini bildikleri için senin üstüne kalmaya çalışabilirler.Ama or*spu olmayan bi kıza yaparsan işte bak o korktukların başına gelebilir.Sana tafsiyem bozulmamış kızıda bozma anal yap.Sana bi olay anlatim bi akraba yaşamış.Bu akraba kızla buluşuyo semt parkında kız orospuymuş bu akrabada buna kaymak için ormana götürcekmiş.Tam paktan cıkmışlar kızın babası elinde pompalı mermiyi namluya vermiş.Bu akrabada hemen parkın korkuluklarından atlamış kaçmış.Anlattıgına göre kız babasıyla anlaşmalıymış.Kızın babası kızı birine kakalamaya çalışıyolarmış.Yani dikkat et seninde başına gelirse bozuk biriyle evlenmek istemezsin

Gözle görülebilir bir kanıtın olsun tedbir amaçlı.Kız orospuysa sıkıntı olmaz.or*spu oldugunu nasıl anlarım desen zaten o kendini belli eder.or*spu kızlarada cok dikkat et kimseyle evlenemiyceklerini bildikleri için senin üstüne kalmaya çalışabilirler.Ama or*spu olmayan bi kıza yaparsan işte bak o korktukların başına gelebilir.Sana tafsiyem bozulmamış kızıda bozma anal yap.Sana bi olay anlatim bi akraba yaşamış.Bu akraba kızla buluşuyo semt parkında kız orospuymuş bu akrabada buna kaymak için ormana götürcekmiş.Tam paktan cıkmışlar kızın babası elinde pompalı mermiyi namluya vermiş.Bu akrabada hemen parkın korkuluklarından atlamış kaçmış.Anlattıgına göre kız babasıyla anlaşmalıymış.Kızın babası kızı birine kakalamaya çalışıyolarmış.Yani dikkat et seninde başına gelirse bozuk biriyle evlenmek istemezsin
okurken ben korktum aq :D

Kanunen; kendi rızasıyla dahi olsa 18 yaşından küçük biriyle ilişkiye girmek kız/erkek fark etmeksizin suçtur.
Daha önce bu yüzden içeri giren bir forum üyesi de var. Hatta yazısı halen duruyor.
İkisi de 18 yaş altı ise sorun yok diye biliyorum.

Ama bunları düşünmek bana göre saçmalık.
Bu benim şahsi fikrim.

Sevişeceksiniz kız 16-17 yaşında ve gidip benim bekaretimi aldı falan mı diyecek.
Demez...
Ki kaldı ki benim bildiğim ikisi de 18 altıysa sorun yok

Olasılık. Burdaki çoğu kişi bilgi sahibi değil.bakıyorum çoğu kişi kadınlar hakkında koca gün ezber ve teorik okuyor.arkadaş git biraz bilgi kap hukuk olur hayvanlar ülkeler.bırak ezberi.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8